Savills Zprávy

Savills pověřen správou projektu Retail Park Most

Investiční fond Focus Estate Fund poveřil od prosince 2017 spol. Savills zajišťovaním správy projektu Retail Park Most

Investiční fond Focus Estate Fund poveřil od prosince 2017 spol. Savills zajišťovaním správy projektu Retail Park Most.

Focus Estate Fund koupil Retail Park Most o rozloze 6 471 čtverečních metrů obchodních prostor v říjnu 2017. Projekt nabízí jedenáct obchodních jednotek, 175 parkovacích míst     a tyto nájemce: Sportisimo, VENATOR, Auto Kelly, Breno, Cyklo World, Pet Shopand a PHASE. V současné době probíhá jednání s dalšími potencionálními zájemci, kteří obsadí stávající volné prostory. Retail Park Most se nachází v blízkosti přilehlé rezidenční zóny a  hypermarketu Albert v jižní části města. Savills bude zajišťovat služby v oblasti správy budovy, finančního managementu, marketingu a pronájmů.

Martin Kýhos, asset manažer investičního fondu Focus Estate Fund, řekl: "Jsme rádi, že vstupujeme do obchodního partnerství s renomovanou společností Savills. Těšíme se na naši budoucí spolupráci a to jak v oblasti vylepšování retail parku, tak v oblasti zvyšování jeho ziskovosti. "

“Jsme potěšeni, že Focus Estate Fund můžeme přivítat v portfoliu našich klientů. Jedná se o první instrukci property management týmu po akvizici se společností SB Property Services. Naším hlavním cílem bude poradenství v oblasti nastavení a řízení provozu projektu, maximalizace efektivity, zajištění obsazenosti projektu, snížení provozních nákladů a zvýšení celkové hodnoty tohoto maloobchodního projektu”, komentuje Petr Machula, vedoucí oddělení Property Managementu Savills Česká a Slovenská republika.

Doporučené články