Savills Zprávy

Savills posiluje oddělení komerčního pronájmu

Do mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills nastoupil od března 2018 Petr Florián na pozici senior office agenta.

Do mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills nastoupil od března 2018 Petr Florián na pozici senior office agenta. Petr již více než pět let působí v oblasti pronájmu komerčních nemovitostí a do Savills nastoupil ze spol. CBRE, kde zastával pozici konzultanta se specializací na zastupování kancelářských nájemců zejména na pražském kancelářském trhu. Dříve také působil jako manažer pronájmu pro developerskou spol. CTP, kde byl zodpovědný za pronájem kancelářských projektů v Brně.

V Savills bude Petr zodpovědný za služby související s agentskou činností v oblasti pronájmu kancelářských prostor. Jeho hlavními úkoly bude zastupování nájemců, vyjednávání nájemních smluv, budování portfolia klientů, ale také prezentace portfolia nemovitostí včetně přípravy strategií pronájmů pro klienty spol. Savills.

Jaroslav Kaizr, ředitel oddělení pronájmu spol. Savills pro Českou a Slovenskou republiku, komentuje: "Jsme velmi potěšeni, že se Petr stal součástí našeho rychle rostoucího týmu. Pražský kancelářský trh i nadále zaznamenává rostoucí poptávku. Velký zájem o kancelářské prostory projevují velké národní a mezinárodní společnosti. S příchodem Petra rozšiřujeme portfolio služeb pro klienty a dále naplňujeme naši strategii růstu a rozvoje spol. Savills v České republice s cílem poskytovat našim klientům služby nejvyšší kvality.“

Petr Florián dodává: "Na tuto novou výzvu se opravdu těším. Je pro mě velkou příležitostí stát se členem rozšiřujícího se týmu spol. Savills. Znám Jaroslava přes pět let a vážím si možnosti s ním opět spolupracovat."

Doporučené články