Savills Zprávy

Štěpán Smrčka novou posilou Savills agency týmu

Mezinárodní realitní poradenská společnost Savills od 1. května pověřila Štěpána Smrčku vedením oddělení pronájmu kancelářských prostor pro Českou republiku a Slovensko.

Mezinárodní realitní poradenská společnost Savills od 1. května pověřila Štěpána Smrčku vedením oddělení pronájmu kancelářských prostor pro Českou republiku a Slovensko.

Štěpán povede v Savills tým pronájmu kancelářských prostor s hlavní zodpovědností za business development, komunikaci s mezinárodními klienty a služby poskytované pronajímatelům a developerům kancelářských nemovitostí.

Štěpán má téměř šestileté zkušenosti v oblasti komerčních nemovitostí a do Savills přichází ze spol. Passerinvest Group, kde působil jako vedoucí oddělení prodeje pro projekty BB CENTRUM v Praze a Nová Karolína v Ostravě.  Byl zodpovědný za vedení týmu pronájmu a prodeje, za vyjednání podmínek pronájmu s největšími mezinárodními klienty, za koordinaci leasingových dohod, za přípravu a nastěhování nájemců, jakož i za budování vztahů s nimi a dále za rozvoj obchodní činnosti.

Podílel se na řadě významných transakcí zejména pro korporátní nájemce jako Hewlett-Packard - 21 000 m2, Microsoft - 12 000 m2, Stora Enso - 2 500 m2, PRO.MED.CS - 2 300 m2 nebo UPS - 1 000 m2.

Podle Jaroslava Kaizra, ředitele oddělení pronájmu spol. Savills pro Českou a Slovenskou republiku, je Štěpánovo jmenování strategickým krokem a dále dodává: „Štěpán získal neocenitelnou odbornost při práci na nejkomplexnějších transakcích v oboru a nyní může tohoto know-how využít při poskytování služeb jak pronajímatelům, tak nájemcům. Je to další skvělý profesionál přicházející do Savills a jsem rád, že ho mám ve svém týmu!"

Štěpán Smrčka ke svému příchodu do Savills dodal: „Jsem poctěn, že jsem byl jmenován do této vedoucí pozice. Beru to jako svou velkou příležitost vést a dále rozvíjet oddělení pronájmu kancelářských prostor Savills a zároveň podporovat Jaroslava a celý tým při další expanzi."

Doporučené články