Savills Zprávy

Do Savills přichází senior analytik pro průzkum trhu

Do pražské pobočky mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills nastoupila od července 2018 Lenka Oleksiaková na pozici Senior Research Analyst.

Do pražské pobočky mezinárodní realitní poradenské společnosti Savills nastoupila od července 2018 Lenka Oleksiaková na pozici Senior Research Analyst.

Lenka má jedenáct let zkušeností v oblasti komerčních nemovitostí, zejména v sektoru industriálních nemovitostí a do Savills nastoupila ze společnosti Colliers International, kde v posledních letech zastávala pozici Senior Associate pro průzkum trhu a marketing v sektoru industriálních nemovitostí. V této roli byla primárně zodpovědná za sběr a analýzu dat v daném sektoru, vytváření interní databáze industriálních nemovitostí, za přípravu čtvrtletních reportů o realitním trhu, nabídek, prezentací a také finančních a porovnávacích analýz pro klíčové klienty.

V Savills bude hlavní zodpovědností Lenky podílet se na budování oddělení průzkumu trhu, včetně spolupráce s odděleními investic, pronájmu a týmem Savills poskytujícím globální průzkum trhu, s cílem rozvíjet mezisektorové iniciativy, vyhledávat obchodní příležitosti a pomáhat ostatním týmům s business developmentem.

„Analytik jako Lenka bude neocenitelným členem týmu Savills," uvedl Ben Maudling, výkonný ředitel Savills pro Českou a Slovenskou republiku. „Její analytický přístup a zkušenosti v daném oboru zvýší naš kredit v oblasti průzkumu trhu.“

„Společnost Savills s jejím globálním dosahem je v oboru nemovitostí velice uznávaná," dodává Lenka Oleksiaková. „Je mi potěšením stát se součástí tak zkušeného týmu a těším se, že budu podporou svých nových kolegů a přispěji k rozsáhlé platformě služeb společnosti."

Doporučené články