Savills Zprávy

Women´s table a nová kategorie Leading Female Property Professional na 18. ročníku CIJ Awards

Na letošním ročníku CIJ Awards Czech Republic 2018, který se koná 29. listopadu v pražském hotelu Marriott, bude poprvé představen tzv. dámský stůl – „Women’s Table“, a také nová kategorie ocenění „Leading Female Property Professional“. 

Mezi iniciátory myšlenky „dámského stolu“ patří společnosti Squire Patton Boggs a ASB GROUP a její načasování dokonale ladí s novou kategorií ocenění.

Jednou z žen, která přijala pozvání k dámskému stolu a byla nominovaná v nové kategorii, je i Michaela Semanová, ředitelka oddělení správy nemovitostí společnosti Savills Česká a Slovenská republika. Michaela Semanová působí na českém trhu s nemovitostmi přes 20 let, a to především v sektoru property a asset managementu. V několika mezinárodních společnostech vedla týmy zabývající se správou nemovitostí, a také založila, řídila a následně úspěšně prodala svou vlastní firmu, specializující se na property a asset management.

„Zatím, co jsou ženy stále ještě nedostatečně zastoupeny v realitním sektoru, v posledním desetiletí dochází k pozitivnímu nárůstu, a to zejména v České a Slovenské republice. Důkazem této změny uznávající vedoucí postavení žen v oblasti nemovitostí je i nově zavedaná  kategorie Leading Female Property Professional na CIJ Awards,“ říká Michaela Semanová a dodává: „Je mi potěšením být pozvána a připojit se k dámskému stolu a přeji hodně štěstí všem ženám nominovaným v této nové kategorii.“ 

„Advokátní kancelář Squire Patton Boggs má v podpoře žen dlouhodobou tradici. Náš česko-slovenský tým v oblasti realit je navíc převážně tvořený ženami, a proto se přirozeně snažíme o jejich propojení v celém oboru. Čistě ženský stůl na akci typu CIJ Awards, kde se schází převážně mužské osazenstvo, považujeme za příjemné osvěžení. Těší nás, že se společnost ASB GROUP s námi na tomto nápadu podílí a těšíme se na podnětné rozhovory s dámami, které k našemu stolu přijaly pozvání,” říká Lenka Nová, advokátka ve společnosti Squire Patton Boggs.

Doporučené články