Savills Zprávy

Savills exkluzivním partnerem VIG Fund pro pronájem budovy LIFE_BUILDING C

Společnost VIG Fund, člen skupiny Vienna Insurance Group, jmenovala mezinárodní realitní poradenskou společnost Savills jako svého exkluzivního partnera pro pronájem kancelářské budovy LIFE_BUILDING C, která je umístněna v komplexu BB Centrum, jež je zavedenou nejen kancelářskou čtvrtí v Praze 4.

Budova nabízí 12 800 m2 kancelářských a obchodních prostor v sedmi nadzemních podlažích a 165 parkovacích míst ve dvou podzemních patrech. Jedinečnost umístění v blízkosti dálnice D1 směr Brno s přímým napojením na městský okruh zaručuje výbornou viditelnost budovy a nabízí řadu komerčních příležitostí včetně kancelářských prostor, showroomu nebo prostor pro obchodní využití. Pohodlné napojení se na městskou veřejnou dopravu, stejně jako stávající infrastruktura silnic a dálnic, poskytuje vynikající dopravní dostupnost. Momentální kompletní rekonstrukce budovy zajistí novým najemcům vyvážený koncept v duchu „work-life balance“. Zmodernizované prostory budou k dispozici od června 2019.

VIG Fund v současné době vlastní portfolio 19 aktiv zahrnující více než 165 000 m2 kancelářských a obchodních prostor, a to převážně v Praze, Bratislavě a Varšavě.

"Započatá komplexní rekonstrukce budovy nabídne novým uživatelům multifunkční a otevřený koncept sestávající z prostor pro neformální schůzky v přízemí, s variabilními kancelářskými prostory a dále s LIFE terasou na střeše budovy, jež bude přístupná všem nájemcům. Fasáda prochází kompletní rekonstrukcí s respektem k zachování původního vzhledu a budova bude vybavena moderními technologiemi, novou recepcí, toaletami, výtahy a novým interním systémem," říká Caroline Mocker, členka představenstva VIG Fund.

Štěpán Smrčka, Head of Office Agency spol. Savills Česká a Slovenská republika, komentuje: "Projekt LIFE_BUILDING C je příkladem vynikající kancelářské budovy, která primárně těží ze své lokality, která je jednou z klíčových pražských kancelářských lokalit vůbec. Jsme potěšeni, že jsme byli jmenováni exkluzivním partnerem pro pronájem tohoto projektu."

Doporučené články