Poskytujeme poradenství v oblasti investic, prodeje a nákupu pro obchodní jednotky v centrech měst a na hlavních třídách, pro obchodní domy a nákupní centra.

Pro investory naše role zahrnuje celou šíři činností od identifikace cílových nemovitostí po navázání kontaktu s prodejci a zástupci, provedení due diligence a následné jednání o podmínkách. U prodeje nemovitostí poskytujeme poradenství v oblasti marketingové strategie a oceňování, vytváříme špičkové marketingové materiály, a poté řídíme proces marketingu a nabídek tak, abychom dosáhli optimální ceny.

Nabízíme odborné a dlouhodobé znalosti v oblasti maloochodu a holistický přístup k hodnocení majetku.

Když je potřeba, spolupracujeme s investičními specialisty našich zahraničních poboček, jejichž portfolio projektů se týká stejného sektoru nemovitostí. Díky tomu má každý klient přístup ke komplexnímu poradenství v oblasti investic, pronajímání, oceňovánní a řízení prostřednictvím jediného kontaktního místa.

 

Související služby

Správa nemovitostí

Správa komerčních nemovitostí

Náš tým specialistů spravuje nemovitosti ve všech sektorech, pokrývajících maloobchod, kancelářské prostory, volnočasové i průmyslové objekty. Naším cílem je pokrýt celou šíři potřeb, od běžné údržby přes finanční reporting, najímání zaměstnanců až po marketingové strategie.

Průzkum trhu

Komerční průzkum trhu

Náš tým zaměřený na komerční průzkum trhu poskytuje zakázkové poradenství a řešení na míru klientům ve všech sektorech, a to jak pro trh s komerčními nemovitostmi v Praze, v celé České a Slovenské republice a také pro klíčové evropské trhy.