Náš globální tým specializovaných výzkumných analytiků nabízí poradenství klientům na všech hlavních trzích s nemovitostmi. Můžeme poskytnout srovnávací údaje a přehledy v oblasti komerčních nemovitostí kdekoli na světě, a to díky naším znalostem z jednotlivých měst, resortů a budov multifunkčního využití.

Více než 200 interních analytiků pracuje exkluzivně na mezinárodním průzkumu trhu s nemovitostmi.  Každý z nich poskytuje špičkové přehledy pro svůj region. Ať už jednáme v zájmu investora, developera, instituce nebo vlády, služby přizpůsobujeme vždy každému jednotlivému projektu. Naše odborné znalosti mohou pokrývat všechny oblasti dle požadavků klientů, včetně sběru a analýzy dat, benchmarkingu v oblasti vývoje, průzkumů na zakázku, studií proveditelnosti, poradenství v oblasti technologií a přeshraničních investičních doporučení.

Celosvětová znalost trhů a analýza všech hlavních trhů s nemovitostmi.

Díky globální síti Savills s více než 600 kancelářemi a s přístupem k rozsáhlým znalostem, databázím a analytickým technikám máme možnost být naším klientům k dispozici téměř všude. 

 

 

Související služby

Investice

Globální kapitálové trhy

Poskytujeme poradenství investorům ohledně jejich strategií v oblasti nemovitostí na celém světě. Náš tým se díky dlouholetým  odborným investičním znalostem stal jedním z leaderů na trhu v oblasti komplexního poradenství klientům napříč všemi sektory, včetně kanceláří, maloobchodních nemovitostí, hotelů, logistiky, ubytování pro studenty a dalších alternativ.

Služby uživatelům prostor

Služby uživatelům prostor

Náš tým se soustředí na poskytování odborného poradenství všem uživatelům prostor. Působíme na různých úrovních, od plného outsourcingu v oblasti nemovitostí, po koordinátora jedné či více služeb našim klientům.

Oceňování

Oceňování

Náš tým 400 odborníků registrovaných u RICS poskytuje oceňování komerčních, volnočasových i hotelových nemovitostí bankám a stavebním společnostem, realitním společnostem, developerům, investorům a správcům fondů.