Ať už kupujete, prodáváte nebo pronajímáte kino, restauraci, golfové hřiště nebo jakýkoli jiný druh rekreační a volnočasové nemovitosti, pomůžeme vám.

Využíváme naše odborné zkušenosti z daného sektoru, které pomáhají klientům v oblasti investic, oceňování, plánování, řízení, hodnocení, poradenství a v oblasti pronájmu. Jsme schopni poskytnout tyto služby jak v České republice, Evropě, tak celosvětově, a to prostřednictvím našich specializovaných týmů ve všech klíčových lokalitách.

Mezi naše klienty patří jak soukromé osoby, tak národní organizace.

 

Souvisejíci služby

Správa nemovitostí

Správa komerčních nemovitostí

Náš tým specialistů spravuje nemovitosti ve všech sektorech, pokrývajících maloobchod, kancelářské prostory, volnočasové i průmyslové objekty. Naším cílem je pokrýt celou šíři potřeb, od běžné údržby přes finanční reporting, najímání zaměstnanců až po marketingové strategie.

Development

Poradenství pro development

Zabýváme se všemi typy nemovitostí, máme odborníky na komerční, průmyslové, maloobchodní, mixed-use a strategické pozemkové projekty. Naše služby vycházejí vstříc zájmům majitelů nemovitostí, developerů a institucionálních investičních fondů.

Investice

Investice

Díky našim specialistům, kteří mají znalosti napříč všemi sektory trhu s nemovitostmi, umíme poskytnout poradenství všem typům klientů ohledně investičních příležitostí ve všech částech světa.