Naši odborníci se zaměřují na poskytování poradenství a služeb na míru nájemcům, developerům a investorům v oblasti průmyslových a logistických nemovitostí.

Poskytují širokou podporu klientům ve všech oblastech zahrnujících pronájmy, prodej, investice, oceňování, plánování a výstavbu. Široká síť odborníků v rámci Savills umožňuje neustálé monitorování a sledování aktuálních aktivit na místních, regionálních a národních trzích.

Jednáme v zájmu developerů, investorů, vlastníků pozemků, nájemců, logistických firem a orgánů veřejného sektoru. Vše, co děláme, je podpořeno rozsáhlými znalostmi a aktuálními daty z průzkumu trhů. Naší prioritou je komunikace s klientem a včasnost.

 

Související služby

Poradenství

Stavební a projektové poradenství

Naše službami v oblasti stavebního a projektového poradenství poskytují odborná řešení na míru, která lze uplatnit ve všech technických aspektech akvizic, výstavby, vlastnictví, užívání a prodeje nemovitostí.

Průzkum trhu

Komerční průzkum trhu

Náš tým zaměřený na komerční průzkum trhu poskytuje zakázkové poradenství a řešení na míru klientům ve všech sektorech, a to pro trh s komerčními nemovitostmi v Praze, v celé České a Slovenské republice a také pro klíčové evropské trhy.

Investice

Investice - průmysl a logistika

Náš tým odborníků na investice v průmyslovém sektoru poskytuje poradenství jak ve všech oblastech logistiky a investic do průmyslových nemovitostí, tak i v oblasti realizovatelnosti developerských projektů. Mezi naše klienty se řadí fondy a instituce, realitní společnosti, fondy soukromého kapitálu, mezinárodní i soukromí investoři a developeři.

Služby uživatelům prostor

Služby uživatelům prostor

Náš tým se soustředí na poskytování odborného poradenství všem uživatelům prostor. Působíme na různých úrovních, od plného outsourcingu v oblasti nemovitostí až po koordinátora jedné či více služeb našim klientům.