Díky našim specialistům, kteří mají znalosti napříč všemi sektory trhu s nemovitostmi, umíme poskytnout poradenství všem typům klientů ohledně investičních příležitostí ve všech částech světa.

Ať už se jedná o kancelář, nákupní centrum, nemovitost v centru města nebo průmyslový objekt, máme odborníky, kteří vám pomohou s vaší investicí, a to v jakémkoli stádiu procesu.

Odborníci z našeho týmu mají zkušenosti s investicemi do všech typů portfolií nemovitostí.

Naše odbornost se opírá o výsledky našeho špičkového oddělení průzkumu trhu, které aktuálností údajů a trendů napomáhá všem projektům a v rozhodování v oblasti komerčních nemovitostí. Poskytujeme podrobnou due diligence pro prodej i nákup, včetně poskytování poradenství v oblasti oceňování.Související služby

Investice

Globalní kapitálové trhy

Poskytujeme poradenství investorům ohledně jejich strategií v oblasti nemovitostí na celém světě. Náš tým se díky dlouholetým odborným investičním znalostem stal jedním z leaderu na trhu v oblasti komplexního poradenství klientům napříč všemi sektory, včetně kanceláří, maloobchodních nemovitostí, hotelů, logistiky, ubytování pro studenty a dalších alternativ.

Investice

Investice - průmysl a logistika

Náš tým odborníků na investice v průmyslovém sektoru poskytuje poradenství jak ve všech oblastech logistiky a investic do průmyslových nemovitostí, tak i v oblasti realizovatelnosti developerských projektů. Mezi naše klienty se řadí fondy a instituce, realitní společnosti, fondy soukromého kapitálu, mezinárodní i soukromí investoři a developeři.

Investice

Investice - kanceláře

Poskytujeme klientům poradenství ve všech aspektech investic, ať už se jedná o nákup nebo prodej kancelářských nemovitostí. Vysloužili jsme si důvěru fondů a institucí, soukromých investičních společností, mezinárodních i soukromých investorů. Dále poskytujeme poradenství developerům a investorům v oblasti realizovatelnosti developerských projektů.

Investice

Investice - maloobchod

Poskytujeme poradenství v oblasti investic, prodeje a nákupu speciálně pro obchodní jednotky v centrech měst, na hlavních třídách, v obchodních domech a nákupních centrech.