Ať už jste pronajímatelem, investorem, developerem nebo nájemcem kancelářských nebo obchodních prostor, naši odborníci v oblasti pronájmu poskytují komplexní nabídku špičkových služeb na trhu.

Od poradenství v oblasti rekonstrukcí a fit-outů až po nabídku jednorázových služeb pro nájemce, poskytujeme veškeré služby týkající se kancelářských a obchodních prostor.

Naši odborníci poskytují celorepublikové pokrytí a služby v kooperaci s jednotlivými odděleními v rámci Savills, čímž je zaručený monitoring aktuální situace na trhu a poskytování strategického poradenství.

 

Související služby

Správa nemovitostí

Správa komerčních nemovitostí

Náš tým specialistů spravuje nemovitosti ve všech sektorech pokrývajících maloobchod, kancelářské prostory, volnočasové i průmyslové objekty. Naším cílem je pokrýt celou šíři potřeb, od běžné údržby přes finanční reporting, najímání zaměstnanců až po marketingové strategie.

Průzkum trhu

Komerční průzkum trhu

Náš tým zaměřený na komerční průzkum trhu poskytuje zakázkové poradenství a řešení na míru klientům ve všech sektorech, a to pro trh s komerčními nemovitostmi v Praze, v celé České a Slovenské republice a také pro klíčové evropské trhy.

Investice

Investice - kanceláře

Máme specialisty na každý prvek nákupu a prodeje kancelářských prostor. Poskytujeme klientům poradenství ve všech aspektech investic a vysloužili jsme si důvěru fondů a institucí, soukromých investičních společností, mezinárodních i soukromých investorů. Dále poskytujeme poradenství developerům a investorům v oblasti realizovatelnosti developerských projektů.

Poradenství

Projektový management

U jakéhokoli projektu naši odborníci dokážou pokrýt celý proces od strategického plánování až po předání projektu. Pracujeme pro investory, developery, vlastníky jednotek a nájemce, řídíme výstavbu, rekonstrukce nebo zařizování nemovitostí ve všech sektorech.