Náš tým se soustředí na poskytování odborného poradenství všem uživatelům prostor.

Působíme na různých úrovních: od plného outsourcingu v oblasti nemovitostí, po koordinátora jedné či více služeb našim klientům. Naše globální týmy se skládají z více než 600 specialistů a mnoha zkušených konzultantů, kteří strávili řadu let na pozici klienta u největších společností, které si pronajímají prostory.

Náš tým pracuje na principu "business-first, property-second".

Veškeré tyto zkušenosti a odborné znalosti jsou k dispozici i našim klientům. V rámci týmu jsme vyvinuli vizualizační nástroj, který propojuje údaje z portfolia, trhu a informace z jiných systémů týkajících se klientů. Na základě shromážďování a analýzy těchto informací získáváme propracovaný nástroj pro řízení, který našim klientům pomůže v jejich dalších krocích.

Náš tým pracuje na principu "business-first, property-second", přičemž propojujeme své dovednosti a korporátní znalosti k dosažení požadovaných výsledků.

 

Související služby

Služby uživatelům prostor

Corporate account management

Náš tým přebírá plnou odpovědnost za vnitropodnikovou správu nemovitostí, ať už celkově nebo jen částečně, vše podle požadavků klienta. Zabýváme se správou budov, nájmů a transakcí.

Služby uživatelům prostor

Zastupování nájemců

Být nájemcem může znamenat výzvy, a nebo také příležitosti. Spolupracujeme s nájemci na tom, abychom výzvy minimalizovali a příležitosti maximalizovali.