Poskytujeme poradenství v oblasti výstavby a služeb projektového managementu investorům a nájemcům ve všech realitních oblastech střední Evropy.

Naše poradenské služby v oblasti výstavby a projektů poskytují odborná řešení na míru, která lze uplatnit ve všech technických aspektech akvizic, výstavby, vlastnictví, užívání a prodeje nemovitostí.

Individuální odborná řešení všech technických aspektů akvizic, výstavby, vlastnictví, nájmu a prodeje.

Mezi naše klienty patří investoři, developeři a uživatelé nemovitostí ve všech sektorech, ale náš cíl je stále stejný: poskytovat spolehlivé, proaktivní poradenství cílené na zvyšování hodnoty.

Poskytujeme odborné vedení v různých oblastech, a to včetně technické due diligence, řízení a rozvoje projektů, odhadů cen a programů plánované preventivní údržby.

Naši projektoví manažeři mají bohaté zkušenosti v oblasti nemovitostí a odborné znalosti z jednotlivých sektorů, které jsou podloženy průzkumem, znalostmi a zdroji vycházejícími z rozsáhlé sítě působení spol. Savills.Související služby

Development

Poradenství pro development

Zabýváme se všemi typy nemovitostí: máme odborníky na komerční, průmyslové, maloobchodní, mixed-use a strategické pozemkové projekty. Naše služby vycházejí vstříc zájmům majitelů nemovitostí, developerů a institucionálních investičních fondů.

Development

Monitoring developmentu

Poskytujeme nezávislé technické a stavební poradenství, aby naši klienti chápali rizika a příležitosti spojené s výstavbou, a to jim pak umožní činit plně informovaná rozhodnutí. Mezi naše klienty patří institucionální investoři, banky, nájemci a jiné subjekty, které půjčují finanční prostředky na výstavbu nebo nákup dosud nerealizovaných nemovitostí.

Stavební a projektové poradenství

Projektový management

U jakéhokoli projektu naši odborníci dokážou pokrýt celý proces od strategického plánování až po předání projektu. Pracujeme pro investory, developery, vlastníky jednotek a nájemce, řídíme výstavbu, rekonstrukce nebo zařizování nemovitostí ve všech sektorech.

Stavební a projektové poradenství

Technická due diligence

Než klient učiní rozhodnutí ohledně transakce s nemovitostmi, potřebuje jasné a objektivní technické poradenství. Náš tým technické due diligence vám poskytne potřebné znalosti k řešení technických a stavebních otázek.