Novinky

Aktuální novinky od našich tiskových týmů s nejnovějšími informacemi o Savills a z trhu nemovitostí..  

Czech Republic
  • Regiony
  • Europe
  • Země
  • Czech Republic
všechny trhy
  • všechny trhy
  • Student Accommodation
*
Zprávy

Savills v České republice v roce 2018 významně rostla a podílela se na realizaci osmi investic v hodnotě 554 milionů eur

"Česká pobočka společnosti Savills, předního světového poradce v oblasti nemovitostí, oznámila výsledky za první celý rok svého působení na tuzemském trhu. Rok 2018 se pro ni nesl ve znamení řady významných investičních a majetkových transakcí, jež posílily její vedoucí tržní pozici z hlediska odbornosti a kvality služeb pro klienty."

*
Zprávy

Savills představuje šest trendů roku 2019 v investicích do evropských komerčních nemovitostí

"Podle společnosti Savills bude v roce 2019 pro vývoj evropského investičního trhu s komerčními nemovitostmi určující především následující šestice trendů: kanceláře situované v centrálních business čtvrtích, rezidenční výstavba, inteligentní víceúčelové budovy, logistické nemovitosti, služby spojené s užíváním prostor a nedostatek prvotřídních nemovitostí."

*
Zprávy

Mixed Use

Savills poskytla poradenství při prodeji Forum Karlín

"Investiční tým Savills Česká republika zastupoval prodávájícího při prodeji skupiny mixed-use nemovitostí v pražském Karlíně realitnímu fondu Amundi Czech Republic. Srdcem komplexu je multifunkční prostor Forum Karlín určený pro pořádání hudebních, společenských a odborných marketingových akcí.  "

*
Zprávy

Commercial Investment

Investiční tým Savills zajistil prodej Nagano Parku

"Investiční tým Savills dokončil v říjnu prodej pražského Nagano Parku. V této transakci zastupoval vlastníka nemovitosti, spol. Red Group, která administrativní komplex prodala společnosti Geosan Development."

*
Zprávy

Industrial and Logistics

V průmyslové zóně Mošnov u Letiště Leoše Janáčka Ostrava vzniká nové multimodální logistické centrum

"Výstavba logistického centra Ostrava Airport Multimodal Park byla zahájena na počátku letošního roku. Jedinečnost tohoto projektu potvrzuje zejména strategická lokalita na trase plánované „Nové hedvábné stezky“, a s tím související potenciál využítí kombinace letecké, železniční a silniční dopravy."

Stránka 1 z 3 23 Výsledků