Prohlášení o přístupnosti

Společnost Savills plc uznává důležitost poskytování webové stránky, která je přístupná a dostupná pro všechny skupiny uživatelů. Tato stránka vysvětluje:

Přístup

Webové stránky společnosti Savills jsou vyvíjeny tak, aby podporovaly uživatele internetu, kteří mají zdravotní postižení. Domníváme se, že webové stránky na webu jsou v souladu s kritérii přístupnosti "Vidět to správně" RNIB, která zahrnuje všechna kritéria úrovně priority 1, která jsou obsažena v pokynech W3C pro přístupnost obsahu webu. Jakékoli nové informace přidané na web budou vyhovovat kritériím dostupnosti RNIB "See It Right".

Čtecí zařízení obrazovky / hlasový prohlížeč / uživatelé lupy na obrazovce

Naše navigační mechanismy jsou přístupné prostřednictvím čteček obrazovky a hlasových prohlížečů. Navíc přeskočení odkazů umožňuje uživateli obejit navigaci k hlavnímu obsahu.

Klávesy Alt pomáhají uživatelům následujícím způsobem:

  • Tlačítko Alt + m + Enter přivede uživatele do horní části hlavního panelu obsahu
  • Tlačítko Alt + n + Enter vrátí uživatele zpět na hlavní navigaci

Částečně vidící uživatelé - změna velikosti písma

Většina webových prohlížečů podporuje přiblížení klávesnicí - toto lze aktivovat stisknutím klávesy Ctrl (Windows) nebo Command (Mac) a stisknutím tlačítka "+" nebo "-" na klávesnici pro přiblížení a oddalování stránky, čímž se zvyšuje nebo snížení velikosti písma.

Barevně-nevidomí uživatelé

Zkontrolovali jsme kombinace barev písma a pozadí pro různé barevné slepoty a zajistilo se, že položky nebudou odkazovat pouze na barvu.

Chcete-li změnit barvu textu a pozadí vložením vlastní tabulky stylů, postupujte podle pokynů při změně listu stylů.

Částečně vidící uživatelé - navigace pouze pomocí klávesnice

Webové stránky na webu byly testovány pro použití v operacích pouze s klávesnicí. Při použití formulářů nebo ovládacích prvků pro nástroje jsou klíče k použití následující:

  • Chcete-li zaškrtnout nebo zrušit zaškrtnutí políčka, použijte mezerník
  • Pro posun vpřed mezi odkazy použijte tlačítko tabulátoru
  • Chcete-li se vrátit zpět mezi odkazy, použijte klávesy Shift + tlačítko tabulátory
  • Chcete-li inicializovat tlačítko akce, použijte klávesu Enter při výběru tlačítka akce.

Změna stylových listů

Uživatelé mohou na svůj web importovat svůj vlastní stylový list. V aplikaci Internet Explorer vyberte Nástroje, poté Možnosti Internetu a poté položku Dostupnost. Dalším kliknutím na kterékoli nebo všechny tři zaškrtávací políčka ignorujete barvy, styly písma nebo velikosti písma. Ve stejném okně můžete list stylů změnit tak, že kliknete na zaškrtávací políčko "Formátovat dokument pomocí mého listu stylů", pak jednoduše procházejte preferovanou šablonu stylů a klepněte na ok.

Externí odkazy

Každý odkaz na externí web otevře nové okno ve vašem prohlížeči.

Otázky a zpětná vazba

Pokud máte nějaké připomínky nebo návrhy ohledně toho, jak bychom vám usnadnili přístup k těmto stránkám, pošlete nám své připomínky na webmaster@savills.com.