Náš tým zajišťuje pronájmy, akvizice, poradenství a investiční poradenství maloobchodníkům i majitelům.

Náš tým podporuje každý jednotlivý projekt a klienta svými znalosty, a to přes nákupní centra, retailové parky až po individuální obchodní jednotky. V tomto dynamicky se měnícím sektoru, který je neustále přetvářen poptávkou spotřebitelů, náš tým ví, že je důležité udržet krok s vývojem. Pokrýváme všechny části maloobchodního sektoru nemovitostí ve všech částech republiky: městská a mimopražská schémata, nákupní ulice, sklady a jednotlivé obchody.     

Velikost našeho týmu a počet poboček nám umožňuje rychle reagovat na požadavky klientů v jakémkoli fázi projektu. Poskytujeme specializované služby na zakázku ve všech technických aspektech investičního poradenství, akvizic, likvidací a pronájmů v rámci globální sítě Savills. 

 

Související služby

Správa nemovitostí

Správa komerčních nemovitostí

Náš tým specialistů spravuje nemovitosti ve všech sektorech pokrývajících maloobchod, kancelářské prostory, volnočasové i průmyslové objekty. Naším cílem je pokrýt celou šíři potřeb, od běžné údržby přes finanční reporting, najímání zaměstnanců až po marketingové strategie.

Průzkum trhu

Komerční průzkum trhu

Náš tým zaměřený na komerční průzkum trhu poskytuje zakázkové poradenství a řešení na míru klientům ve všech sektorech, a to pro trh s komerčními nemovitostmi v Praze, v celé České a Slovenské republice a také pro klíčové evropské trhy.

Investice

Investice - maloobchod

Poskytujeme poradenství v oblasti investic, prodeje a nákupu speciálně pro obchodní jednotky v centrech měst, na hlavních třídách, v obchodních domech a nákupních centrech.