Poskytujeme komplexní poradenské služby v oblasti studenského bydlení v Evropě i ve Velké Británii včetně akvizic, likvidací, zvyšování vlastního kapitálu a strukturování, financování, oceňování a poradenství v oblasti transakcí.

Jsme aktivní na 14 evropských trzích s více než 20 specializovanými odborníky, kteří tvoří silnou síť nabízející odborné znalosti o místním trhu. Vždy pracujeme úzce s našimi klienty, abychom využili každé příležitosti, maximalizovali hodnotu a poskytovali dlouhodobá řešení.

Naši odborníci mají v tomto sektoru více než 25 let zkušeností a využívají je k budování dlouhodobých vztahů s klíčovými klienty tohoto odvětví, včetně developerů, investorů, operátorů, univerzit a věřitelů. Naše poradenství v oblasti studentského bydlení vychází z našich hlubokých znalostí trhu, databází a analýz prováděných oddělením pro průzkum trhu.

 

Související služby

Poradenství

Stavební a projektové poradenství

Naše služby v oblasti stavebního a projektového poradenství poskytují odborná řešení na míru, která lze uplatnit ve všech technických aspektech akvizic, výstavby, vlastnictví, užívání a prodeje nemovitostí.

Průzkum trhu

Komerční průzkum trhu

Náš tým zaměřený na komerční průzkum trhu poskytuje zakázkové poradenství a řešení na míru klientům ve všech sektorech, a to pro trh s komerčními nemovitostmi v Praze, v celé České a Slovenské republice a také pro klíčové evropské trhy.

Služby uživatelům prostor

Služby uživatelům prostor

Náš tým se soustředí na poskytování odborného poradenství všem uživatelům prostor. Působíme na různých úrovních, od plného outsourcingu v oblasti nemovitostí až po koordinátora jedné či více služeb našim klientům.