Poskytujeme klientům poradenství a analýzy připravené specialisty na komerční a celosvětový průzkum trhu v oblastí nemovitostí.

Každý tým se věnuje svému specifickému sektoru. Máme bezkonkurenční reputaci pro poskytování přesných a včasných analýz, výzkumů a komentářů ve všech sektorech trhu.

Jsme dobře zavedený a nezávislý tým, naše rady jsou vždy čestné a jasné. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, ať už jednáme v zájmu vlastníka pozemku, developera, investora, banky nebo veřejného sektoru.

 

 

Související služby

Průzkum trhu

Komerční průzkum trhu

Náš tým zaměřený na komerční průzkum trhu poskytuje zakázkové poradenství a řešení na míru klientům ve všech sektorech, a to pro trh s komerčními nemovitostmi v Praze, v celé České a Slovenské republice a také pro klíčové evropské trhy.

Průzkum trhu

Celosvětový průzkum trhu

Náš globální tým specializovaných výzkumných analytiků nabízí poradenství klientům na všech hlavních trzích s nemovitostmi. Můžeme poskytnout srovnávací údaje a přehledy v oblasti komerčních nemovotistí kdekoli na světě, a to díky naším znalostem z jednotlivých měst, resortů a budov multifunkčního využití.