Náš tým 400+ odborníků registrovaných u RICS poskytuje oceňování komerčních, rezidenčních a venkovských nemovitostí bankám a stavebním společnostem, realitním společnostem, developerům, investorům a správcům fondů.

Pracujeme po celé Evropě a Velké Británii, naši odborníci každoročně provádějí tisíce oceňování buď jednorázově nebo opakovaně. Vedle tradičních sektorů mohou být naše služby uplatněny i v řadě specializací, včetně nemovitostí určených pro volnočasové aktivity, zdravotní péče nebo provoz hotelů.

Každoročně provádíme tisíce oceňování v komerčním, rezidenčním a venkovském sektoru.

Věříme, že naše týmy pronájmů patří také v těchto odvětvích k nejlepším na trhu, a proto s nimi úzce spolupracujeme, abychom zajistili, že naše oceňování bude aktuální a bude odrážet situaci na trhu. V kombinaci s výstupy našich týmů z oddělení průzkumu trhu a doplňkovými radami od kolegů z oblasti investic, plánování a výstavby, nabízíme jedinečné poradenství v oblasti oceňování.

 

Související služby

Oceňování

Oceňování hotelových nemovitostí

Náš tým se zaměřuje na hotely a podobné nemovitosti, které se  kupují a prodávají a jejichž hodnota je odhadována na základě jejich obchodního potenciálu. Náš záběr je široký - od Velké Británieí přes západní Evropu až po Střední Východ a Afriku.