Ať už se jedná o jednu budovu nebo celé portfolio, naši odborníci mohou poradit klientům ve všech typech hotelového sektoru, ať už v Praze, v České či Slovenské republice a nebo celosvětově.

Zajišťujeme akvizice, oceňování, transakce, financování a fúze. Naši odborníci mají zkušenosti ve všech částech tohoto sektoru. Vždy přizpůsobují své poradenství každému klientovi, ať už jde o jednotlivce, investora nebo vlastníka. Patří sem nejen hotelové společnosti, hotelové nemovitosti, ale také apartmány, ubytovny, střediska a institucionální prostory.

Naše integrovaná celosvětová síť s více než 600 kancelářemi je vhodně umístěna v Europě, ve Velké Británii, v USA, v Číně a v celé Asii a Tichomoří, což nám dává jedinečnou pozici pro přístup ke konkurenčním zdrojům kapitálu. 

 

Související služby

Development

Poradenství pro development

Zabýváme se všemi typy nemovitostí, máme odborníky na komerční, průmyslové, maloobchodní, mixed-use a strategické pozemkové projekty. Naše služby vycházejí vstříc zájmům majitelů nemovitostí, developerů a institucionálních investičních fondů.

Investice

Globální kapitálové trhy

Poskytujeme poradenství investorům ohledně jejich strategií v oblasti nemovitostí na celém světě a napříč všemi sektory. Náš tým se díky dlouholetým odborným investičním znalostem stal jedním z leaderů na trhu v oblasti komplexního poradenství klientům napříč všemi sektory, včetně kanceláří, maloobchodních nemovitostí, hotelů, logistiky, ubytování pro studenty a dalších alternativ.

Oceňování

Oceňování hotelových nemovitostí

Náš tým se zaměřuje na hotely a podobné nemovitosti, které se kupují a prodávají a jejichž hodnota je odhadována na základě jejich obchodního potenciálu. Náš záběr je široký - od Velké Británie, přes západní Evropu až po Střední Východ a Afriku.