Náš tým zaměřený na komerční průzkum trhu poskytuje zakázkové poradenství a řešení na míru klientům ve všech sektorech, a to pro trh s komerčními nemovitostmi v Praze, v celé České a Slovenské republice a také pro klíčové evropské trhy.

Je pro nás důležité, abychom se zabývali nejen záležitostmi týkajícími se nemovitostí, ale také faktory, které ovlivňují poptávku a nabídku po nemovitosti. Tento způsob myšlení je v popředí všeho, co děláme.

Zakázkové analýzy, komentáře a prognózy od týmu nezávislých odborníků na komerční nemovitosti.

Ať už pracujeme pro instituci, developera nebo soukromého investora, vždy přizpůsobujeme naše služby tak, aby vyhovovaly individuálním požadavkům. Naše nezávislé analýzy a komentáře v kombinaci s regionálními znalostmi, je to, co nám dává naši silnou reputaci pro vytváření přesných poznatků o nejnovějších trendech a prognózách trhu.


Máme poznatky ze všech komerční trhů a věnujeme se kancelářským prostorům, maloobchodu, veřejnému sektoru, školství, průmyslu a logistice, hotelům a volnočasovým nemovitostem. S naší širokosektorovou specializací máme schopnost pracovat na několika různych typech komerčních nemovitostí současně, a to tak, že jsme schopni pomáhat klientům při složitých developerských projektech s multifunkčním využitím a investorských strategiích s alokací aktiv.

 

Související služby

Investice

Investice

Díky našim specialistům, kteří mají znalosti napříč všemi sektory trhu s nemovitostmi, umíme poskytnout poradenství všem typům klientů ohledně investičních příležitostí ve všech částech světa.

Průzkum trhu

Celosvětový průzkum trhu

Náš globální tým specializovaných výzkumných analytiků nabízí poradenství klientům na všech hlavních trzích s nemovitostmi. Můžeme poskytnout srovnávací údaje a přehledy v oblasti komerčních nemovitostí kdekoli na světě, a to díky naším znalostem z jednotlivých měst, resortů a budov multifunkčního využití.