Naši odborníci se specializují na oceňování všech typů a velikostí kancelářských budov v celé České republice a na Slovensku.

Ať už se zaměříme na kancelářské nebo komerční prostory, dodáváme odhady, které zahrnují inspekce nemovitosti, due diligence a aktuální poptávky trhu v rámci průzkumu, který provádíme.

Máme vynikající pověst díky našemu přesnému a dobře podloženému oceňování.

Díky více než 400 odhadcům, kteří mají certifikaci Královského institutu diplomovaných znalců (RICS), jsme schopni těmito službami pokrýt celou Evropu i Velkou Británii, ať už se jedná o jedinou nemovitost v jedné zemi, nebo více nemovitostí v různých částech Evropy. Náš tým s rozsáhlými zkušenostmi a odborností úzce spolupracuje se všemi pobočkami v rámci celé sítě Savills, včetně interního týmu pro průzkum trhu, čímž pracuje s aktuálními tržními informacemi, které pomáhají vytvářet přesné a dobře podložené odhady.

Komunikace s klienty je pro nás klíčová a dáváme si záležet na tom, aby naše odhady byly vždy dodány včas. Opětovná spolupráce s klíčovými klienty jen potvrzuje naši vynikající pověst a profesionální přístup, ať už se jedná o bankovní sektor, soukromé investory nebo penzijní fondy.

 

Související služby

Stavební a projektové poradenství

Stavební a projektové poradenství

Naše služby v oblasti stavebního a projektového poradenství poskytují odborná řešení na míru, která lze uplatnit ve všech technických aspektech akvizic, výstavby, vlastnictví, užívání a prodeje nemovitostí.

Správa nemovitostí

Správa komerčních nemovitostí

Náš tým specialistů spravuje nemovitosti ve všech sektorech, pokrývajících maloobchod, kancelářské prostory, volnočasové i průmyslové objekty. Naším cílem je pokrýt celou šíři potřeb, od běžné údržby přes finanční reporting, najímání zaměstnanců až po marketingové strategie.

Development

Poradenství pro development

Zabýváme se všemi typy nemovitostí, máme odborníky na komerční, průmyslové, maloobchodní, mixed-use a strategické pozemkové projekty. Naše služby vycházejí vstříc zájmům majitelů nemovitostí, developerů a institucionálních investičních fondů.

Investice

Investice - kanceláře

Poskytujeme klientům poradenství ve všech aspektech investic, ať už se jedná o nákup nebo prodej kancelářských nemovitostí. Vysloužili jsme si důvěru fondů a institucí, soukromých investičních společností, mezinárodních i soukromých investorů. Dále poskytujeme poradenství developerům a investorům v oblasti realizovatelnosti developerských projektů.