Naše týmy specialistů spravují nemovitosti ve všech komerčních sektorech, pokrývajících maloobchod, kancelářské, volnočasové i průmyslové objekty. Naším cílem je pokrýt celou šíři potřeb, od běžné údržby přes finanční reporting, najímání zaměstnanců až po marketingové strategie.

Máme specialisty, kteří se zabývají pouze svým oborem, což nám umožňuje se úzce zaměřit a přizpůsobit naše klíčové služby v oblasti správy nemovitostí. Patří sem výběr nájemného, správa poplatků za služby, optimalizace provozních nákladů, udržitelnost, proaktivní správa a komunikace s nájemci, pravidelné reportování, zprostředkování dodavatelů a jejich řízení, supervize v oblasti bezpečnostních norem, poradenství při renovacích, plánovaná a pružně reagující údržba, komercializace, marketing a průzkum trhu.

Naši experti pokrývají celou šíři správy komerčních nemovitostí - od běžné údržby až k marketingovým strategiím.

Náš tým správy nemovitostí spravuje přes 300 000 m2 prostor. Uvědomujeme si, že každý klient je jiný a služby na zakázku jsou klíčem k úspěchu ve správě nemovitostí. Naše služby vždy přizpůsobujeme požadavkům klientů.

 

Související služby

Průzkum trhu

Komerční průzkum trhu

Náš tým zaměřený na komerční průzkum trhu poskytuje zakázkové poradenství a řešení na míru klientům ve všech sektorech, a to jak pro trh s komerčními nemovitostmi v Praze, v celé České a Slovenské republice a také pro klíčové evropské trhy.

Služby uživatelům prostor

Zastupování nájemců

Být nájemcem může znamenat výzvy, a nebo také příležitosti. Spolupracujeme s nájemci na tom, abychom výzvy minimalizovali a příležitosti maximalizovali.