Naše odborné znalosti v oblasti oceňování průmyslových objektů a skladů pokrývají Českou republiku i Slovensko. Zvláště se zaměřujeme na inspekce nemovitostí, due diligence a poptávky trhu. Naše odhady jsou podloženy našimi týmy, které zajišťují pronájmy a průzkum trhu a mají za sebou velké úspěchy a mimořádně rozsáhlé odborné zkušenosti a znalosti.

Po celé Evropě máme více než 400 odhadců registrovaných u RICS s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi, které mohou zužitkovat při každém novém zadání, ať jménem banky, penzijního fondu, developera nebo subjektu, který poskytuje financování.

Jsme partnerem pro klienty při oceňování průmyslových nemovitostí a distribučních skladů všech velikostí.

Jsme hrdí na to, že dodáváme přesné a dobře podložené odhady cen vycházející z rozsáhlých znalostí a aktuálních informací získaných naším týmem pro průzkum trhu. V každém případě se vždy zaměřujeme na komunikaci s klientem a na dodávání odhadů, které jsou efektivní a přínosné. Klient získává aktuální informace vždy, kdy to nejvíce potřebuje.

 

Související služby

Stavební a projektové poradenství

Stavební a projektové poradenství

Naše služby v oblasti stavebního a projektového poradenství poskytují odborná řešení na míru, která lze uplatnit ve všech technických aspektech akvizic, výstavby, vlastnictví, užívání a prodeje nemovitostí.

Průzkum trhu

Komerční průzkum trhu

Náš tým zaměřený na komerční průzkum trhu poskytuje zakázkové poradenství a řešení na míru klientům ve všech sektorech, a to pro trh s komerčními nemovitostmi v Praze, v celé České a Slovenské republice a také pro klíčové evropské trhy.

Development

Poradenství pro development

Zabýváme se všemi typy nemovitostí, máme odborníky na komerční, průmyslové, maloobchodní, mixed-use a strategické pozemkové projekty. Naše služby vycházejí vstříc zájmům majitelů nemovitostí, developerů a institucionálních investičních fondů.

Investice

Investice - průmysl a logistika

Náš tým odborníků na investice v průmyslovém sektoru poskytuje poradenství jak ve všech oblastech logistiky a investic do průmyslových nemovitostí, tak i v oblasti realizovatelnosti developerských projektů. Mezi naše klienty se řadí fondy a instituce, realitní společnosti, fondy soukromého kapitálu, mezinárodní i soukromí investoři a developeři.