Náš tým má spolehlivé odborníky na orientační (tzv. desktop) oceňování účelových ubytovacích zařízení pro studenty v celé Evropě a Velké Británii.

Ať se jedná o stávající nemovitost, nemovitost ve výstavbě, portfolio nebo navrhovaný plán, dodáváme podrobné a rychlé odhady pro účely zajištění úvěrů, účetnictví, akvizic, nabídek na trhu nemovitostí, posouzení realizovatelnosti a odborné účelnosti.

Máme přes 25 let zkušeností v tomto odborném sektoru.

Za více než 25 let činnosti v této oblasti jsme si vybudovali pevné pracovní vztahy s klíčovými klienty v tomto odvětví, od developerů, přes poradce pro plánování až po odborné fondy a právníky.

Naše služby jsou obohaceny o spojení našich hlubokých znalostí trhu se zakázkovou tvorbou modelů, rozsáhlými databázemi a analýzou.

Po celou dobu trvání projektu bude vaší kontaktní osobou zkušený člen týmu s podporou oddělení průzkumu trhu a investičních zprostředkovatelů. Budeme vás provázet každým krokem vašeho projektu.

 

Související služby

Stavební a projektové poradenství

Stavební a projektové poradenství

Naše služby v oblasti stavebního a projektového poradenství poskytují odborná řešení na míru, která lze uplatnit ve všech technických aspektech akvizic, výstavby, vlastnictví, užívání a prodeje nemovitostí.

Průzkum trhu

Komerční průzkum trhu

Náš tým zaměřený na komerční průzkum trhu poskytuje zakázkové poradenství a řešení na míru klientům ve všech sektorech, a to pro trh s komerčními nemovitostmi v Praze, v celé České a Slovenské republice a také pro klíčové evropské trhy.

Oceňování

Oceňování hotelových nemovitostí

Náš tým se zaměřuje na hotely a podobné nemovitosti, které se kupují a prodávají a jejichž hodnota je odhadována na základě jejich obchodního potenciálu. Náš záběr je široký - od Velké Británie, přes západní Evropu až po Střední Východ a Afriku.

Investice

Investice

Díky našim specialistům, kteří mají znalosti napříč všemi sektory trhu s nemovitostmi, umíme poskytnout poradenství všem typům klientů ohledně investičních příležitostí ve všech částech světa.

Stavební a projektové poradenství

Technická due diligence

Než klient učiní rozhodnutí ohledně transakce s nemovitostmi, potřebuje jasné a objektivní technické poradenství. Náš tým technické due diligence vám poskytne potřebné znalosti k řešení technických a stavebních otázek.