Tým provádějící účetnictví pro klienty poskytuje finanční služby přímo klientům a zároveň podporuje širší služby poskytované Savills v sektoru komerčních nemovitostí.

Zabýváme se výlučně finančními otázkami v oblasti nemovitostí, a proto přinášíme do transakcí s nemovitostmi efektivitu a odbornost, přičemž jsou tyto služby plně integrovány se službami v oblasti pronájmů a správy nemovitostí, zatímco stávající účetní postupy klienta jsou spíše zaměřené na hlavní obchodní činnost a prodej.

Zabýváme se výlučně finančními záležitostmi v oblasti nemovitostí, a proto přinášíme do transakcí s nemovitostmi efektivitu a odbornost.

Náš tým je vyškolen a umí nacházet nejvhodnější způsoby v oblastech výběru nájemného, úvěrové kontroly, placení faktur, rozpočtu a finančních toků, předkládání zpráv o řízení, přípravy účetnictví, výplat, DPH ve vztahu k nemovitostem, účtování servisních poplatků a komerčních portfolií.
Vždy používáme integrovaný software pro účetnictví a správu nemovitostí k nalezení řešení, která jsou šita na míru individuálním potřebám klientů.

 

Související služby

Správa nemovitostí

Správa komerčních nemovitostí

Náš tým specialistů spravuje nemovitosti ve všech sektorech, pokrývajících maloobchod, kancelářské prostory, volnočasové i průmyslové objekty. Naším cílem je obsáhnout celou šíři potřeb, od běžné údržby přes finanční reporting, najímání zaměstnanců až po marketingové strategie.

Služby uživatelům prostor

Služby uživatelům prostor

Náš tým se soustředí na poskytování odborného poradenství všem uživatelům prostor. Fungujeme na různých úrovních, od plného outsourcingu v oblasti nemovitostí, po koordinátora jedné či více služeb našim klientům.

Investice

Investice

Díky našim specialistům, kteří mají znalosti napříč všemi sektory trhu s nemovitostmi, umíme poskytnout poradenství všem typům klientů ohledně investičních příležitostí ve všech částech světa.