Být nájemcem může znamenat výzvy, a nebo také příležitosti. Spolupracujeme s nájemci na tom, abychom výzvy minimalizovali a příležitosti maximalizovali.

Máme více než 600 expertů poskytujících služby nájemcům po celém světě ve všech sektorech. Naši specializovaní odborníci poskytují své mimořádné znalosti místních trhů, národních standardů a mezinárodních perspektiv klientům všech typů a velikostí.

Důkladná znalost místních trhů, národních standardů a mezinárodních perspektiv.

Pomáháme klientům přesně definovat, jaký prostor potřebují, a na základě toho zhotovujeme přehledy, nabídky a  sjednáváme ty nejvýhodnější smluvní podmínky. Zájmy našich klientů jsou u nás vždy na prvním místě. Tato služba je pokaždé šitá na míru jak u malých místních klientů, tak u velkých mezinárodních transakcí, a to vše díky globální síti zastoupení Savills s více než 600 kancelářemi po celém světě.


V každém případě jsou naše služby diskrétní, profesionální a vyznačují se pravidelnou komunikací.

 

Související služby

Asset Management

Asset management

Poskytujeme klientům odpovědné strategické poradenství, abychom jim pomohli najít hodnotu a potenciál jejich komerčních nemovitostí.

Správa nemovitostí

Správa komerčních nemovitostí

Náš tým specialistů spravuje nemovitosti ve všech sektorech, pokrývajících maloobchod, kancelářské prostory, volnočasové i průmyslové objekty. Naším cílem je pokrýt celou šíři potřeb, od běžné údržby přes finanční reporting, najímání zaměstnanců až po marketingové strategie.

Služby uživatelům prostor

Corporate account management

Náš tým přebírá plnou odpovědnost za vnitropodnikovou správu nemovitostí, ať už celkově nebo částečně, vše podle požadavků klienta. Zabýváme se správou budov, nájmů a transakcí.